Co přináší akce školám?

Ředitelé škol a učitelé, kteří se naší akce účastnili, ve zpětné vazbě hodnotili akci jako přínosnou pro jejich práci.

První akce v roce 2017 byla součástí barcampového dne, ale zájem o setkání narostl natolik, že nám již nestačila kapacita prostor a akce samotná se přesunula na jiný den. Pátý ročník se uskuteční netradičně v on-line prostředí. Věříme, že se v budoucnu na Kulatých stolech sejdeme opět off-line.

Moc děkujeme všem školám a firmám, které se účastnily předešlých ročníků za skvělou zpětnou vazbu i dobré poznámky pro další ročník.

Samotné off-line setkání škola a firem, probíhá takto: po krátké, zahřívací, diskuzi o formách spolupráce, příkladech dobré praxe a nových projektech, následuje networking ve stylu „speed date“. To znamená, že zástupci firem se usadí ke stolu a zástupci škol si přisednou. Po 5 minutách a zvukovém znamení se zástupci škol „posunou“ k dalšímu stolku, tak, aby opravdu „každý potkal každého“. Nikdy totiž nevíte, s kým navážete skvělou a přínosnou spolupráci. Nebojte, po řízeném networkingu vám dáma dostatek prostoru (čas i menší místnosti, kávu a občerstvení), abyste pokračovali v započatém hovoru.

Fotogalerie z akce

Firmy, které se účastnily on-line na jaře v roce 2020

Firmy, které se zúčastnily v roce 2019

Nějaké otázky?

Jak probíhají Kulaté stoly v době pandemie?

Ani pandemie nezastavila pořádání Kulatých stolů. Setkání probíhají jednou měsíčně on-line, přes aplikaci ZOOM.
V případě, že se chcete přihlásit, dejte nám vědět přes formulář.

Kolik stojí registrace na akci Kulaté stoly?

Celá akce je pro školy zcela zdarma, včetně skvělého cateringu a přednášek.

Účast firem je zpoplatněna částkou 8 000 Kč. Z této částky bude hrazena organizace akce a catering.

Kdy a kde se akce koná?

Akce se konala na jaře 2020 on-line formou. Pro příští rok 2021, chystáme off-line setkání, jako již tradičně, v budově Microsoftu v Praze.

Jak se k vám dostanu?

Pokud chcete šetřit životní prostředí, uděláte nejlépe, když využijete pražskou hromadnou dopravu. Pár metrů od budovy je zastávka Vyskočilova (spoje 170, 118, 905, 910, 956). Necelý kilometr daleko je pak stanice metra C Budějovická.

Mohu na místě zaparkovat?

Ozvěte se nám a my se Vám pokusíme zajistit místo přímo na parkovišti v budově.

O AKCI

Kulaté stoly byly iniciovány již při prvním ročníku větší konference pro středoškoláky Pražský Barcamp pro mladé v roce 2017. Šlo o setkání nadšenců z řad učitelů a aktivních ředitelů ze středních a vysokých škol, zástupců neziskového sektoru, který se zaměřuje na práci s mladými a několika zástupců firem, kteří začali aktivně zapojovat mladé lidi i samotné učitele do své činnosti, jak v oblasti HR, tak inovací a sociální odpovědnosti.