Dopad aktivit ve vzdělávání má největší efekt v místním měřítku.

Během covidových let 2020 - 2021 se setkání přesunula od onlinového prostředí, ale po delší odmlce, nás můžete potkat letos v Chocni. V roce 2019 se uskutečnilo několik zajímavých akcí na kterých jsme se podíleli. Jsme rádi, že je zájem o spolupráci na místní úrovni od institucí, firem i škol.

Prostory akce

místností pro workshopy a přednášky

místnost pro Kulatý stůl

chodba pro stánky partnerů

Kontaktní osoba

Pro kontakt prosím použijte tento formulář.

Mgr. Michaela Kosíková
kosikova@prazskybarcamp.cz
739 669 956

  Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník

  Lokální akce ve spolupráci se skvělými partnery:

  Ve spolupráci s Bludiště z.s., Karlovy Vary. Dvoudenní kurz pro ty, kteří mění svou dosavadní profesní dráhu a hledají příležitosti k novému zaměstnání/podnikání.
  Ve spolupráci s městem Litoměřice - Veletrh s doprovodným programem workshopů. Realizace programu pro studenty/workshopy ve spolupráci s partnery a přednášejícími z Pražského Barcampu (BE-DNA, JOBS2030, Cetas z.s.)
  Ve spolupráci s OA a SOŠ CR Choceň. Konference pro studenty a pedagogy, firmy a instituce k tématu vydělávání k praxi, finanční a technické gramotnosti a pod. Workshop pro studenty Praxe, kam se podíváš a moderace Kulaté stoly: setkání škol, firem a institucí.
  Správný směr
  Příprava
  Úvodní slovo
  Přednáška
  Kulaté stoly jsou v plném proudu.
  Kulaté stoly jsou v plném proudu.
  Kulaté stoly jsou v plném proudu.
  Občerstvení
  Účastníci

  Barcamp jako cesta k práci

  Ve spolupráci s Bludiště z.s., Karlovy Vary

  Dvoudenní kurz pro ty, kteří mění svou dosavadní profesní dráhu a hledají příležitosti k novému zaměstnání či podnikání.

  TECHDAYS

  Ve spolupráci s městem Litoměřice

  Veletrh s doprovodným programem workshopů. Realizace programu pro studenty/workshopy ve spolupráci s partnery a přednášejícími z Pražského Barcampu (BE-DNA, JOBS2030, Cetas z.s.).

  Konference Choceň - škola a podnikání

  Ve spolupráci s OA a SOŠ CR Choceň.

  Konference pro studenty a pedagogy, firmy a instituce k tématu vydělávání k praxi, finanční a technické gramotnosti a pod. Workshop pro studenty: Praxe, kam se podíváš a moderace Kulaté stoly: setkání škol, firem a institucí.