Co Vám akce přinese?

První akce byla součástí konference Pražský Barcamp, ale zájem o setkání narostl natolik, že nám již nestačila kapacita prostor a akce samotná se přesunula na jiný den.
Účast firem na akci byla zpoplatněna částkou 8 000 Kč, která je využita na organizaci akce a občerstvení na akci. Většina firem využívá i rozšířeného partnerství s prezentací aktivním mladým lidem na druhé akci Pražský Barcamp pro mladé.

Jak akce probíhá: po krátké, zahřívací, diskuzi o formách spolupráce, příkladech dobré praxe a nových projektech, následuje networking ve stylu „speed date“. To znamená, že zástupci firem se usadí ke stolu a zástupci škol si přisednou. Po 5 minutách a zvukovém znamení se zástupci škol „posunou“ k dalšímu stolku, tak, aby opravdu „každý potkal každého“. Nikdy totiž nevíte, s kým navážete skvělou a přínosnou spolupráci. Nebojte, po řízeném networkingu vám dáma dostatek prostoru (čas i menší místnosti, kávu a občerstvení) abyste pokračovali v započatém hovoru.
Pokud zástupci firem najdou ve svém nabytém programu čas, jsou zváni i na doprovodný dopolední program zajímavých přednášek.

Fotogalerie z akce

Předpokládaná účast škol

Přihlášených zástupců škol

Oborů škol

Nějaké otázky?

Jak probíhají Kulaté stoly v době pandemie?

Ani pandemie nezastavila pořádání Kulatých stolů. Setkání probíhají jednou měsíčně on-line, přes aplikaci ZOOM.
V případě, že se chcete přihlásit, dejte nám vědět přes formulář.

Kolik stojí registrace na akci Kulaté stoly?

Celá akce je pro školy zcela zdarma, včetně skvělého cateringu a přednášek.

Účast firem je zpoplatněna částkou 8 000 Kč. Z této částky bude hrazena organizace akce a catering.

Kdy a kde se akce koná?

Akce se konala na jaře 2020 on-line formou. Pro příští rok 2021, chystáme off-line setkání, jako již tradičně, v budově Microsoftu v Praze.

Jak se k vám dostanu?

Pokud chcete šetřit životní prostředí, uděláte nejlépe, když využijete pražskou hromadnou dopravu. Pár metrů od budovy je zastávka Vyskočilova (spoje 170, 118, 905, 910, 956). Necelý kilometr daleko je pak stanice metra C Budějovická.

Mohu na místě zaparkovat?

Ozvěte se nám a my se Vám pokusíme zajistit místo přímo na parkovišti v budově.

O AKCI

Kulaté stoly byly iniciovány již při prvním ročníku větší konference pro středoškoláky Pražský Barcamp pro mladé v roce 2017. Šlo o setkání nadšenců z řad učitelů a aktivních ředitelů ze středních a vysokých škol, zástupců neziskového sektoru, který se zaměřuje na práci s mladými a několika zástupců firem, kteří začali aktivně zapojovat mladé lidi i samotné učitele do své činnosti, jak v oblasti HR, tak inovací a sociální odpovědnosti.