Co přináší akce školám?

Ředitelé škol a učitelé, kteří se naší akce účastnili, ve zpětné vazbě hodnotili akci jako přínosnou pro jejich práci.
Firmy

setkání se zástupci firem, kteří mají zájem navázat spolupráci dostatek času na to, potkat se všemi účastníky

Přednášky a výměna zkušeností

zajímavé doprovodné přednášky a nabídka příležitostí na spolupráci s neziskovým sektorem výměna zkušeností s ostatními zástupci ze škol

Inspirativní prostředí

na akci se potkáte se zajímavými lidmi, celou atmosféru navíc podtrhne skvělý catering - něco pro dobití baterek!

První akce byla součástí barcampového dne, ale zájem o setkání narostl natolik, že nám již nestačila kapacita prostor a akce samotná se přesunula na jiný den. Letošní, již čtvrtý ročník se bude konat 18.3.2020.

Moc děkujeme všem školám a firmám, které se účastnily předešlých ročníků za skvělou zpětnou vazbu i dobré poznámky pro další ročník. Proto i letos zařadíme do programu přednášky, které mají být příjemným bonusem všech, kteří dorazí do budovy pražského Microsoftu. Obě dvě přednášky budou inspirativní, jedna více v oblasti technického vývoje a vybavení pro práci učitele, druhá v oblasti osobní hygieny pro tak náročné profese, jako je býti učitelem a ředitelem ve škole. Více on přednáškách na úvodní straně a v newsletteru, který zasíláme školám.

Samotné setkání škol a firem proběhne stejně jako loni: po krátké, zahřívací, diskuzi o formách spolupráce, příkladech dobré praxe a nových projektech, následuje networking ve stylu „speed date“. To znamená, že zástupci firem se usadí ke stolu a zástupci škol si přisednou. Po 5 minutách a zvukovém znamení se zástupci škol „posunou“ k dalšímu stolku, tak, aby opravdu „každý potkal každého“. Nikdy totiž nevíte, s kým navážete skvělou a přínosnou spolupráci. Nebojte, po řízeném networkingu vám dáma dostatek prostoru (čas i menší místnosti, kávu a občerstvení) abyste pokračovali v započatém hovoru.

Fotogalerie z akce

Firmy s potvrzenou účastí pro rok 2020

Stále jednáme s dalšími firmami, tento seznam neustále aktulizujeme.

Firmy, které se zúčastnily v roce 2019

Zaujala Vás akce? Neváhejte se přihlásit!

Nějaké otázky?

Kolik stojí registrace?

Celá akce je pro školy zcela zdarma, včetně skvělého cateringu a přednášek.

Účast firem je zpoplatněna částkou 5000 Kč. Z této částky bude hrazena organizace akce a catering.

Kdy a kde se akce koná?

Akce se koná 20. března 2019 v prostorách českého Microsoftu v Praze.

Jak se k vám dostanu?

Pokud chcete šetřit životní prostředí, uděláte nejlépe, když využijete pražskou hromadnou dopravu. Pár metrů od budovy je zastávka Vyskočilova (spoje 170, 118, 905, 910, 956). Necelý kilometr daleko je pak stanice metra C Budějovická.

Mohu na místě zaparkovat?

Ozvěte se nám a my se Vám pokusíme zajistit místo přímo na parkovišti v budově.

Příprava cateringu

Jelikož se i my chceme co nejvíce držet tématu propojování škol a firem, nabízíme školám možnost zařídit praxi studentům přímo na akci. Sháníme šikovné kuchaře či kuchařky, kteří se vyučují na svou budoucí profesi a připravili na akci občerstvení. Náklady spojené s občerstvením samozřejmě uhradíme.
Pro případný zájem či více informací nás kontaktujte přes formulář v záložce Kontakty.

Kontakty

O AKCI

Kulaté stoly byly iniciovány již při prvním ročníku větší konference pro středoškoláky Pražský Barcamp pro mladé v roce 2017. Šlo o setkání nadšenců z řad učitelů a aktivních ředitelů ze středních a vysokých škol, zástupců neziskového sektoru, který se zaměřuje na práci s mladými a několika zástupců firem, kteří začali aktivně zapojovat mladé lidi i samotné učitele do své činnosti, jak v oblasti HR, tak inovací a sociální odpovědnosti.