Co Vám akce přinese?

Účast škol, které jsou otevřené spolupráci

Setkáte se se zástupci aktivních škol, které rádi s Vaší firmou navážou spolupráci.

Networking

Během akce budete mít čas si pořádně popovídat se zástupci škol a navázat s nimi spolupráci.

Spolupráce s organizátory

Líbí se Vám formát této akce a její organizace? Můžete se domluvit přímo s organizátory na další spolupráci.

První akce byla součástí barcampového dne, ale zájem o setkání narostl natolik, že nám již nestačila kapacita prostor a akce samotná se přesunula na jiný den. Letošní, již čtvrtý ročník se bude konat 18.3.2020.
Účast firem na akci byla zpoplatněna částkou 5 000 Kč, která je využita na organizaci akce a občerstvení na akci. Většina firem využívá i rozšířeného partnerství s prezentací aktivním mladým lidem na druhé akci Pražský Barcamp pro mladé.

Jak akce probíhá: po krátké, zahřívací, diskuzi o formách spolupráce, příkladech dobré praxe a nových projektech, následuje networking ve stylu „speed date“. To znamená, že zástupci firem se usadí ke stolu a zástupci škol si přisednou. Po 5 minutách a zvukovém znamení se zástupci škol „posunou“ k dalšímu stolku, tak, aby opravdu „každý potkal každého“. Nikdy totiž nevíte, s kým navážete skvělou a přínosnou spolupráci. Nebojte, po řízeném networkingu vám dáma dostatek prostoru (čas i menší místnosti, kávu a občerstvení) abyste pokračovali v započatém hovoru.
Pokud zástupci firem najdou ve svém nabytém programu čas, jsou zváni i na doprovodný dopolední program zajímavých přednášek.

Fotogalerie z akce

Účast škol v roce 2019

Přihlášených zástupců škol

Oborů škol

O AKCI

Kulaté stoly byly iniciovány již při prvním ročníku větší konference pro středoškoláky Pražský Barcamp pro mladé v roce 2017. Šlo o setkání nadšenců z řad učitelů a aktivních ředitelů ze středních a vysokých škol, zástupců neziskového sektoru, který se zaměřuje na práci s mladými a několika zástupců firem, kteří začali aktivně zapojovat mladé lidi i samotné učitele do své činnosti, jak v oblasti HR, tak inovací a sociální odpovědnosti.